SATORI STAGE,BRATISLAVA-STARÉ MESTO

 
Po dlhšej dobe mojej gastropasivity som pre vás objavila ďalší priestor, ktorý je však viac ako miestom kde si dáte niečo pod zub alebo na pitie. Okrem posedenia si v kaviarenskej časti na vás ešte čakajú ďalšie 4 miestnosti a každá jedna má pre vás niečo iné. Tak poďte sa pozrieť  na to čo vám tento časopriestor ponúka 😉
 
 
Keď som sem zavítala po prvý krát, prišla som sem pracovať na fotkách úplne prejedená z Fjúžn festivalu takže ma ani nenapadlo skúšať jedlo (dokonca som bola tak unesená z akcie a tohto priestoru, že som išla rovno domov namiesto toho aby som išla do práce a uvedomila som si to až o deviatej večer,haha). Tento krát som však už nemohla odolať a tak sme si s kamarátkou ku limonádam objednali aj niečo na jedenie. Obidvom nám ako prvé padli oči na lievance s čučoriedkami ale keďže nerada jem to čo ten druhý (máte to tak aj vy?), objednala som si polníčkový šalát.
 
 
Ako by som inak opísala lievance ako fenomenálne. Nečakali sme totiž, že tie čučoriedky budú aj vnútri takže boli naozaj výborné. Z polníčkového šalátu sa nakoniec vykľul grilovaný syr a polníčka bolo pomenej ale chuťovo to bolo dobré. Taká klasika, ktorá nesklame. Neočakávajte však jedlá na plnohodnotný obed. Je to skôr o tom, že keď užívate čas v tomto priestore, nie je zlé si dať niečo dobré na jedenie. Ponuka je síce menšia ale určite v nej môžte nájsť aj iné jedlá ako napríklad hot dogy, taliansky sandwich, omeletu, domáce nátierky a ovsenú kašu. K tomu dobrá káva a pitie, veľká možnosť, že tu strávite aj celý deň!
 
 


 
Určite vám k tomu aby to tak bolo pomôže aj krásne presvetlený priestor kaviarne kde je naozaj príjemne. Poteší vás dúha na stene pokiaľ svieti slnko čo odhadujem na top Instagramový post tohto miesta 🙂 Dizajn je minimalistický čo sa mne osobne naozaj páči a plus pre mňa, oceňujem aj dobrý výber hudby. Posuňme sa však ďalej keďže ste už určite zvedaví. Musím však ako prvé hneď upozorniť na to čo je na tých priestoroch také super. Tým je, že v nich platíte za čas, presnejšie za každých 15 minút. V tejto cene máte už nápoje, hrianky na sladko, sušienky či cukríky. A k tomu samozrejme všetko čo je v miestnostiach k dispozícii.

 
Predstavím vám teda všetko čo tu môžte robiť. Keď sa pohnete ďalej za kaviareň, objavíte študovňu. Je to ako keby ste sa ocitli u seba v izbe ale je to omnoho lepšie lebo nezabíjate čas vecami, ktoré vás doma brzdia. Ak plánujete na niečom pracovať, odporúčam sa sem zavrieť a ak je vás viac, o to lepšie, miestnosť má po dva stoly so stoličkami a pohovku, takže sa tam vojdete. Najlepšie pre mňa bolo, že nemusím pracovať na wifi ale notebook si rovno pripojím na sieť a nemusím hľadať zástrčku ako vo väčšine podnikov,top. Obďalej máte zasadaciu miestnosť. Máte tu miesto pre viac ako 10 ľudí, televízor, tabuľu a flipchart. Všetko potrebné pre rokovanie, seminár, brainstorming alebo hocičo čo vás napadne. Takže v študovni vymyslíte, v zasadačke môžte odprezentovať 😉

 
Dalej môžte pokračovať po Satori a zrazu sa pred vami objaví obrovský priestor. Pravdupovediac, absolútne som to nečakala. Úžasne miesto pre debaty, prednášky, workshopy, koncerty,… a takto by som mohla pokračovať. Naozaj si tu viem predstaviť veľa akcií pretože je tu naozaj všetko čo potrebujete. Už mi v hlave behajú myšlienky čo by som tu zorganizovala. Máte nejaké nápady?
 
 
 
 
No a pre tých čo nechcú ani pracovať, ani prednášať ale chcú úplne vypnúť, pre tých tu je stolný futbal a Playroom. Čakajú tu na vás stolové hry a pre milovníkov Playstation celá miestnosť len na túto zábavku. A viem, že ich nie je málo. Tak sa kľudne zavrite, sadnite si na na vak a úplne vypusťte. Dajte vedieť ako ste si užili 😉 Pre viac infos, popozerajte stránky Satori stage alebo vám všetko určite radi osobne vysvetlia. Tip na záver: sledujte určite aj nimi organizované prednášky, vždy majú niečo zaujímavé. 
 


 
 


 
Satori Stage, Mickiewiczova 9, Bratislava

 

RELATED POSTS

LEAVE A COMMENT